Отзывы
luchynina.ilona@gmail.com
10.05.2026, 14:45:00
Good restoran with fantastic wiev on the bridge and river
kasakjachym@gmail.com
08.05.2026, 15:30:00
Velmi dobrý nachos
Volker@romanow.de
08.05.2026, 14:00:00
Very very good! Nice Location and friendly service.
o.harten@gmx.de
08.05.2026, 12:45:00
Dekj , lecker :)
niseral1972@gmail.com
05.05.2026, 22:00:00
Un ron cola muy caro,solo era cola no habia ron.....muy mal.....😒😒😒😒
boryk.ostap@gmail.com
04.05.2026, 15:00:00
Stupendo posto! Grazie
elisabeth.fahgen@gmail.com
02.05.2026, 17:30:00
Nice view over the bridge! The burger was good. The service was really bad, we got the wrong beer, we had to wait for a long time. And the waiter wasn't nice. Summary, bad service, boring food, nice view.
Veroni4go@gmail.com
02.05.2026, 15:00:00
Дуже затишне чудове місце, гарний вид, і страви дуже смачні, наш офіціант був дуже люб'язний і порадив страви. Приїдемо сюди залюбки ще 🥹
491404605@qq.com
01.05.2026, 22:00:00
The attitude for the waiter is not good enough
victoria.fauli@hotmail.com
01.05.2026, 13:45:00
You need to be more serviceminded and guide people better when they arrive and say welcome.
